Meteor Löher, Jackson Lift ile devam eden işbirliğini doğruladı


Meteor Löher, Jackson Lift İle Devam Eden İşbirliğini Doğruladı.
​Yürüyen merdiven ve yürüyen bant üretiminde Türkiye`nin lider markası Meteor Löher, Jackson ile iş birliği anlaşmasını onaylamanın mutluluğunu yaşıyor. Anlaşma, Löher`in yürüyen merdivenlerinin ve hareketli yürüyüş yollarının Jackson UK spesifikasyonlarına ve kalite gerekliliklerine uygun olarak üretilmesiyle ilgilidir.
İki kuruluş, Birleşik Krallık`ta sahaya özel ısmarlama yürüyen merdivenler ve Jackson kalite standartlarına göre üretilen hareketli yürüyüş yolları ile ilgili birçok projede başarılı bir şekilde çalıştı. Örnekler House of Fraser mağazaları, Stansted Havaalanı ve çeşitli bölgesel alışveriş merkezleri dahil olmak üzere birçok yerde bulunabilir.
Jackson Satış Direktörü Philip Rudd şunları söylüyor:
"Jackson`ın İngiltere pazarında rutin olarak talep edilen türden ağır hizmet tipi yürüyen merdivenleri ve yürüyen bantlarının üretimi için Meteor Löher ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Jackson tasarımı, üretimin ilgili Birleşik Krallık ve AB Standartlarına tamamen uygun olmasını sağlar. Bu, yerinde yürüyen merdiven veya yürüyen bant modernizasyonunun 10 yıllık ortalama ömrüne alternatif olarak 25 yıllık bir kullanım ömrü sağlayarak onları mevcut binalar için ideal kılar. Jackson`ın ısmarlama yürüyen merdivenleri ve hareketli yürüyüş yollarının tümü açık protokol kalitesinde ekipmanlarla kurulduğundan uzun vadeli bakım kolayca sağlanır.
Meteor Löher ailesiyle geleceğimizi ve bu işbirliğinin Birleşik Krallık`a getireceği uzun vadeli heyecan verici fırsatları sabırsızlıkla bekliyoruz."
Meteor Löher GM`si Mustafa Karaman, bu işbirliğine ilişkin görüşlerini şöyle dile getirdi: “Meteor Industry Group olarak Löher markasını İngiltere’nin en büyük bağımsız asansör, yürüyen merdiven ve beşik bakım şirketi Jackson ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Geçmişte birlikte yürüttüğümüz önemli projelerle kurulan olumlu ilişkimizi sürdürmekten hepimiz çok mutluyuz. Kolektif motivasyonumuz ve coşkumuz şüphesiz bu uzun vadeli işbirliğinin süregelen mükemmel sonuçlarını ortaya koyacaktır.”